Moda dziecięca

Sportowe legginsy dla dziewczynki

Sportowe legginsy dla dziewczynki

Dziewczynki uwielbiają nosić legginsy. Są wygodne, nie krępują ruchów, a poza tym można stworzyć z nimi różne ciekawe stylizacje niezależnie od pory roku i okazji. Materiał, z którego są zrobione to najczęściej bawełna z dodatkiem elastanu, dzięki czemu łatwo się rozciągają i dopasowują do kształtu ciała. Idealnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu, na podwórku, na urodzinach koleżanki i przede wszystkim w szkole na lekcjach wychowania fizycznego.

Wygodnie i stylowo podczas aktywności fizycznej

Sportowe legginsy dla dziewczynki zawierają specjalne, oddychające włókna, dzięki którym nawet przy intensywnych ćwiczeniach w szkole czy szalonych zabawach w przedszkolu, materiał odprowadza wilgoć. Skóra pozostaje sucha, a dodatkowe specjalne płaskie szwy zabezpieczają przed ewentualnymi otarciami. Takie legginsy mają w pasie szerszą gumkę i nie są od wewnątrz ocieplane. Zapewniają nieograniczoną swobodę ruchów i wygodę. Są zazwyczaj w ciemnych kolorach czarnym lub niebieskim, z niewielkim nadrukiem po bokach.

Wygodnie i stylowo podczas aktywności fizycznej

Idealne dla dużych i małych dziewczynek

Sportowe legginsy dla dziewczynki dobrze jest nosić przy każdej aktywności fizycznej. Wiek dziecka również nie ma znaczenia. Raczkujące czy stawiające pierwsze kroki maluchy, mogą nosić odpowiednio wyprofilowane legginsy. Przy intensywnym poruszaniu się najważniejsza jest przecież wygoda i dobry jakościowo materiał, z którego getry są zrobione. Mają zapewnić prawidłową wentylację ciała i w zestawieniu z białą koszulką wyglądać modnie i stylowo.