Moda damska

Przegląd żakietów damskich na nadchodzącą wiosnę

żakiet granatowy

Wiosna to najlepszy możliwy pretekst do tego, aby uzupełnić swoją garderobę. Warto na przykład zrobić wiosenny przegląd żakietów damskich, aby zadecydować o tym, jakie jeszcze powinny pojawić się w szafie, a z których modeli warto już zrezygnować.

Jakie modne żakiety damskie warto wybrać na nadchodzący sezon?

Z całą pewnością warto zakupić chociaż jeden żakiet w odważniejszym i ciekawszym kolorze. W końcu wiosna jest idealnym czasem na to, aby szaleć z fakturą oraz kolorystyką. Tej wiosny warto sięgnąć po kolory z palety czerwieni oraz mocnych róży. Tego typu żakiet z całą pewnością nada charakteru całej stylizacji i zbędne będą nawet dodatkowe akcesoria.
Jeśli chodzi o damskie żakiety, z całą pewnością sprawdzą się też te z motywem kratki. Motyw kratki jest popularny już od jesieni, ale na wiosnę zmienia on lekko swoją formę i przeplata się z innymi kolorami. Dlatego też w sklepach pojawiają się rzadsze, drobne kratki, szarości przeplatające się z czerwieniami oraz zieleniami.
Warto zwrócić uwagę także na żakiety ozdabiane perełkami. Perełki nie muszą pokrywać przecież całego żakietu. Wystarczą drobne aplikacje u dołu rękawów albo na przykład na klapach żakietów, aby uczynić go modnym i wyjątkowym.