Opis Outlet

Co to jest outlet?

Z odzieżą outletową mamy odczynienia w sytuacji gdy firma wprowadzając na rynek nową kolekcję, wyprzedaje towar ,który pozostał na sklepowych półkach i magazynach. W większości przypadków są to końcówki starszych kolekcji, nadwyżki towarów, wyprzedaży sezonowych lub krótkich serii promocyjnych. Odzież outletową, ze względu na jakość, możemy podzielić na dwie grupy.

GRUPA I: Do tej grupy zaliczyć możemy odzież i akcesoria nowe, w przeważającej większości z metkami papierowymi sprzedażowymi lub samplowymi. W przypadku ofert innego typu, szczegółowa informacja jest podawana w opisie produktu.

GRUPA II: Do tej grupy zaliczamy akcesoria uszkodzone oraz nieuszkodzone, pochodzące ze zwrotów sklepowych ( ubrania, które zostały zwrócone przez klientów w formie reklamacji ) oraz zwroty fabryczne. Artykuły te mogą być ubrudzone podczas produkcji lub przymierzania, oraz posiadać defekty w postaci : braku guzika, rozprutego zamka i inne. Metki sprzedażowe mogą być usunięte. Szczegółowe informacje znajdują się w opisach produktów.

Z uwagi na nietypowy charakter stoków, dopuszczamy w pakiecie do 5% niezgodności z opisem.

Zamieszczone na stronie loga /marki należą do odpowiednich firm/koncernów a są użyte wyłącznie w celu identyfikacji danej marki/firmy