O nas

OUTLET TRADE Sp. Z o.o.: Hurtownia odzieży przede wszystkim outletowej oraz końcówki kolekcji. Działamy na rynkach polskich i zagranicznych. Naszym klientom oferujemy ubrania znanych modnych i cenionych producentów, po atrakcyjnych cenach. Głównym celem naszej działalności jest stworzenie idealnej propozycji dla każdego, kto pragnie realizować się w handlu odzieżą poprzez swoje sklepy i hurtownie. Nasza firma stale wzbogaca swą ofertę o produkty nowych znanych producentów jednocześnie zwiększając swą sieć sprzedażową na całym świecie. Hurtownia na bieżąco uzupełnia swoje stany magazynowe.
Posiadane przez nas doświadczenie w sprzedaży, oraz wieloletnie kontakty handlowe przekładają się na umiejętność wybierania tylko tego asortymentu, który będzie satysfakcjonujący dla naszych klientów. Indywidualne podejście do każdego z nich daje możliwości dostosowania zakresu i cen, co sprawa, że nasza oferta jest zawsze atrakcyjna. Do Państwa dyspozycji pozostaje młoda i pełna zaangażowania załoga, która na bieżąco podąża za wszelkimi trendami modowymi by zaspakajać nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą po przez stronę internetową www.outlet-trade.pl. Jednocześnie Informujemy, że sklep internetowy stanowi tylko część naszej oferty, tym samym zapraszamy Państwa do kontaktu drogą telefoniczna lub mailową z naszym działem handlowym, oraz odwiedzanie naszych magazynów.

10314607_1128082137236744_1617380092737084760_n

Zamieszczone na stronie loga /marki należą do odpowiednich firm/koncernów a są użyte wyłącznie w celu identyfikacji danej marki/firmy