Buty sportowe

Historia marki Vans

Marka Vans jest ceniona na ryku światowym już od wielu lat. Na uznanie zasługują trampki Vans, jakie cały czas są rozchwytywane w obuwniczych sklepach. Skorzystają z nich kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci, ciesząc się doskonałym komfortem na co dzień. Czym cechują się buty Vansy? Jakie mają zalety? Jak powstała ta marka? Czym się cevhuje? Dlaczego warto na nią postawić?

Kilka słów o historii

Początek marki Vans sięga roku 1966, kiedy Paul Van Doren wraz ze wspólnikami otworzył sklep obuwniczy w Anaheim. Kilkanaście lat później w Kalifornii działało już 70 oddziałów z produktami tej marki.

Sprzedaż akcesoriów sportowych oraz obuwia była prowadzona jedynie w Stanach Zjednoczonych. Dzięki dealerom, produkty Vans w końcu zaczęły trafiać na światowe rynki, cały czas zaskakując doskonałą jakością. 

Modne trampki Vans

Trampki Vans zostały docenione przez surferów, muzyków, skateboarderów, co wiązało się głównie z inspiracją kulturą uliczną. Marka amerykańska prowadziła cały czas nowe projekty, czego wyrazem była owocna współpraca ze znanym skejterem Tonym Alvą. Trampki Vans szybko zyskały popularność na całym świecie. W naszym kraju odbiorcy także chętnie sięgają po Vansy.

Te buty są niezwykle lekkie i dopasowane do stopy, dzięki czemu spełniają oczekiwania każdego odbiorcy. Gdzie można kupić buty Vans? Najlepszym rozwiązaniem jest zakup w internetowym sklepie, gdzie szeroka oferta daje wiele możliwości. Modne i gustowne buty Vans przyciągają uwagę i posłużą nam przez długi czas. 

Buty Vansy dostępne na https://supersklep.pl/buty/vans