Moda męska

Jak za pomocą stroju podkreślić zgrabną, męską sylwetkę

Mężczyźni coraz bardziej świadomie dbają o proporcje swojej sylwetki dobierając odpowiednie stroje. Koszula męska slim występuje już w praktycznie wszystkich kolekcjach, chociaż do niedawna trudno było znaleźć model taliowany tylko na sklepami.

Koszule męskie eleganckie o kroju slim

Jak wyglądają koszule męskie eleganckie slim? To koszula taliowana, a zatem skrojona w taki sposób, że ładnie podkreśla sylwetkę, dopasowując się do kształtu ciała. Przeciwieństwem tego modelu jest model regular, czyli koszula o bardziej obszernym kroju. Model slim fantastycznie sprawdza się u szczupłych mężczyzn – koszula dobrze dopasowuje się do pleców oraz brzucha i bioder, nie odstaje, a także nie roluje się po włożeniu do spodni. Sylwetka jest dobrze podkreślona, zaznaczone są jej atrakcyjne proporcje. Niestety tego typu koszula nie leży zbyt dobrze na mężczyznach z tak zwanym brzuszkiem. Zbyt mocno opina wtedy zaokrąglony brzuch i podkreśla korpulentną sylwetkę.

Marynarka o sportowym kroju na jeden guzik

Marynarka o sportowym kroju, która jest zapinana na jeden guzik, to ten model marynarki, który potrafi zdziałać prawdziwe cuda dla wyglądu sylwetki. Praktycznie każdy mężczyzna wygląda w niej dobrze, poza oczywiście panami otyłymi. Tego typu marynarka może być zakładana na bardzo wiele różnych okazji. Jeżeli wybierze się klasyczną granatową marynarkę z dobrej jakościowo wełny, będzie można nosić ją zarówno na formalne wyjścia, do pracy oraz w czasie wolnym. Można wybrać klasyczną marynarkę granatową inspirowaną stylem marynarskim. Taka marynarka ma wtedy ozdobne złote guziki przy mankietach oraz w talii.