Moda męska

Czapki z daszkiem – moda, która nie przemija

Czapki z daszkiem są obecnie bardzo modne. Już dawno minął czas, że były one kojarzone tylko z subkulturą hip-hop. Jeszcze kilka lat temu noszone były przez raperów. Aktualnie niemal każda osoba w swojej szafie posiada czapki z daszkiem, gdyż nie tylko świetnie się prezentują, ale również pasują do wielu stylizacji. Nie można zapomnieć także o ich wygodzie.

Czapki z daszkiem – do eleganckich stylizacji

Moda potrafi zaskakiwać, a wręcz być nieprzewidywalna. Obecnie modne jest także łączenie pozornie nie pasujących do siebie elementów. Dlatego osoby, które chcą się wyróżniać i podążają za modą, mogą połączyć czapki z daszkiem z eleganckimi ubraniami. Choć brzmi to oryginalnie, a wręcz niewyobrażalnie to czapki z daszkiem łączy się z eleganckimi sukienkami, a nawet garniturami damskimi. Również młodzi mężczyźni, którzy lubią się wyróżniać mogą dobrać takie czapki do spodni w kant, a nawet koszul. Oczywiście czapki z daszkiem pasują do casualowych stylizacji. Sprawdzą się na co dzień, w połączeniu z jeansami. Mogą także stanowić przełamanie stonowanej kolorystyki ubrań. Tutaj warto postawić na neonowe kolory, czy też czapki z dużymi nadrukami.

Czapki snapback – ponadczasowa moda

Od kilku lat bardzo modne są czapki snapback. Charakteryzują się one lekko uniesionym do góry daszkiem oraz charakterystycznym zapięciem z tyłu. Jest ono regulowane, zatem bardzo łatwo dopasować rozmiar czapki to obwodu głowy. Czapki snapback są noszone przez nastolatków, a także osoby dorosłe. Są to dodatki typu unisex, zatem pasują każdemu niezależnie od płci.