Moda damska

Modne letnie bluzki damskie w 2018

tunika bluzka

Moda letnia z roku na rok bezustannie się zmienia. Największe różnice można zaobserwować w przypadku mody damskiej, w której wciąż pojawiają się nowe trendy.

Kombinezony damskie na lato

Niekwestionowanym trendem tego lata są kombinezony, które świetnie zastępują spodnie i bluzki damskie. Mogą mieć krótkie albo długie nogawki, w zależności od fasonu. Ich wzory i kolory znacząco różnią się od siebie – można spotkać jednokolorowe kombinezony w jasnych barwach lub te z krzykliwymi motywami kwiatowymi. Dzięki tej różnorodności każda kobieta może znaleźć coś dla siebie. Jest to wygodniejsza opcja dla pań, które uwielbiają sukienki letnie, jednak nie zawsze mogą je nosić. Kombinezony należą do luźnych ubrań codziennych, jednak przy odpowiednich dodatkach mogą wchodzić również w skład eleganckiego stroju wyjściowego.

Damskie bluzki na lato typu „hiszpanka”

Spośród bluzek damskich na lato niezwykle popularne w tym roku są „hiszpanki”. Jest to nazwa tych bluzek, które mają charakterystyczny dekolt i odkryte ramiona. Podobnie jak kombinezony występują one w wielu różnych wzorach i wersjach kolorystycznych, choć najbardziej modne są te jednokolorowe, utrzymane w jasnych, pastelowych barwach. Wciąż jednak można spotkać się z bluzkami tego typu z wzorami kwiatowymi, kraciastymi lub w ciemnych kolorach.