Moda damska

Stringi – zmysłowa bielizna dla odważnych kobiet

Czy istnieje bielizna, która więcej odkrywa, niż zakrywa? Owszem, takie właśnie są mini stringi! Dla kobiet jest to niekoniecznie wygodny kawałek materiału, za to dla mężczyzn rozpalający zmysły afrodyzjak. Jakie rodzaje stringów rozróżniamy?

Zwykłe string

Najpopularniejsze, tradycyjne stringi, chociaż nie mają zbyt wiele materiału, można jeszcze z powodzeniem zaliczyć do bielizny. Całkiem skutecznie zakrywają części intymne, za to wyraźnie eksponują damskie pośladki. Osoby decydujące się na taki rodzaj bielizny, powinny mieć szczupłą figurę.

G-stringi

Odważniejsze od tradycyjnych stringów są G-stringi, składające się z cienkich paseczków oraz małego trójkącika materiału z przodu, zakrywającego częściowo miejsce intymne. Chociaż ich noszenie nie jest zbyt wygodne, chętnie wybierają je pewne siebie i swojej kobiecości kobiety. G-stringi przeznaczone są dla kobiet posiadających nienaganną figurę i zgrabne pośladki.

C- stringi

Co ciekawe, ten rodzaj bielizny nie jest wcale najodważniejszy. Istnieją jeszcze C-stringi, których nazwa podpowiada już, jaki mają kształt. Stringi te bardziej przypominają podpaski, niż zwykłą bieliznę. Składają się wyłącznie z podłużnego skrawka materiału i nie posiadają dodatkowego paska przytrzymującego je na biodrach.Te mini stringi to zdecydowanie najbardziej odważny rodzaj bielizny!