Moda damska

Spodnie damskie z lampasami

sportowe leginsy

Spodnie damskie z lampasami pojawiają się we wszystkich sklepach. Zyskują coraz większą popularność. Połączenie elegancji ze sportem stało się niezwykle modne. Z czym łączyć ten popularny model spodni damskich?

Zestaw z golfem

Jesienią oraz zimą spodnie z lampasami można łączyć z oversizowym wełnianym golfem. To zestaw, który wygląda nonszalancko. Poza tym jest bardzo wygodny i dobrze ogrzeje ciało w niskich temperaturach. Stylizację tę warto uzupełnić o botki na średnim obcasie w kształcie słupka oraz płaszcz wełniany w beżowym odcieniu. Jeśli temperatura jest naprawdę niska, warto założyć szal, który kolorystycznie będzie pasował do spodni.

Stylizacja z białą koszulą

Sportowa elegancja to styl, który można wykorzystać także w pracy. Jeśli dress code na to pozwala, warto zdecydować się na czarne damskie spodnie z lampasami w białym kolorze. Pozwolą wyróżnić się spośród innych. Należy zestawić je z białą koszulą, która jest najczęściej wymaganym elementem stroju w przypadku prac, które nakazują pewien typ stylizacji. Do takiego zestawu idealnie sprawdzi się czarna, nieco dłuższa marynarka bez zapięcia oraz szpilki w kolorze nude i duża torebka, w której zmieści się laptop oraz potrzebne dokumenty.