Moda damska

2 rodzaje szlafroków, które każda kobieta powinna mieć w swojej szafie

 

Kobietom zawsze zależy na dobrym wyglądzie – nawet wieczorem i w nocy. Chętnie zatem sięgają po fantastyczne stroje nocne, wśród których zawsze pojawia się szlafrok. Tak naprawdę ten wyrób występuje głównie w dwóch odmianach. Warto mieć je obie, by zawsze dopasować je do konkretnej okazji czy nawet własnego samopoczucia.

Przyjemne pluszaki
Czyli stroje wykonywane z bawełny bądź tkaniny frotte, posiadające niezwykle miękką i przyjemną w dotyku strukturę. Jako że są one zwykle trochę grubsze, potrafią doskonale ogrzać ciało i dlatego idealnie sprawdzają się podczas zimowych wieczorów czy chłodniejszych poranków. Taki szlafrok będzie też idealnym wyborem po kąpieli, kiedy na skórę zostaną nałożone różnorodne preparaty kosmetyczne i pielęgnacyjne. Pod wpływem ciepła pochodzącego z grubego materiału zaczną one lepiej wchłaniać się w ciało i wzmocnią swoje działanie.

Seksowne wdzianka
Od czasu do czasu warto jednak zastąpić ten gruby i puchaty szlafrok czymś seksownym i zmysłowym. Takie są z kolei stroje cienkie, wykonane np. z  szlafroki z jedwabiu, które czasami nie przykrywają nawet całych pośladków. Zazwyczaj przewiązuje się je w pasie, dlatego przed gorącą nocą nie trzeba niczego pod nie zakładać. W takim szlafroku każda kobieta może poczuć się wyjątkowo pewnie i zmysłowo, co na pewno doceni jej mężczyzna.

Dwa omówione wyżej typy strojów nocnych to absolutny must have dla każdej modnej kobiety!